نمونه عکس‌های رسمی تهیه شده با دوربین آیفون 7 منتشر شدند؛ کیفیت مثال زدنی | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

نمونه عکس‌های رسمی تهیه شده با دوربین آیفون 7 منتشر شدند؛ کیفیت مثال زدنی

بله دوستان بالاخره انتظارها به پایان رسید و پرچمدار جدید اپل، یعنی آیفون 7 رسماً رونمایی شد. این گوشی هوشمند جدید بسیار امیدوار کننده ظاهر شده و از همین حالا توانسته بسیاری از طرفداران محصولات اپل را شیفته خود کند. اگر اخبار شب گذشته ما را درباره رویداد اپل دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که آیفون 7 به یک دوربین 12 مگاپیکسلی بسیار باکیفیت مجهز شده که در واقع یکی از نقاط قوت این محصول نیز به شمار می‌رود.

از لحاظ سخت‌افزاری، باید گفت وضوح تصویری سنسور دوبین آیفون 7 تغییری نداشته، اما به واسطه بهبودهایی که در سیستم چشمی دوربین اعمال شده، قابلیت‌های نورگیری آن بسیار بهتر از قبل شده است. دریچه دیافراگم عریض‌تر آن که در اندازه F1.8 طراحی شده است، به دوربین این گوشی امکان می‌دهد تا نسبت به آیفون 6 اس، 50 درصد نورگیری بیشتری انجام دهد. در همین حال اضافه شدن تثبیت کننده نوری تصویر باعث شده تا دوربین آیفون 7 بتواند سرعت شاتر را تا حد نیاز کاهش دهد. در کل، این ویژگی‌ها سبب شده تا آیفون 7 بتواند در شرایط نوری نامناسب نیز عکس‌های بسیار خوب و باکیفتی ثبت نماید.

آیفون 7خوب این تمام چیزی است که از لحاظ تئوری می‌توان درباره دوربین آیفون 7 گفت. ولی مطمئناً شما هم دوست دارید تا نمونه‌هایی واقعی از عکس‌های تهیه شده توسط این گوشی هوشمند قدرتمند را تماشا کنید. خوشبختانه اپل در وب‌سایت رسمی خود عکس‌های رسمی ثبت شده توسط آیفون 7 را به نمایش گذاشته و ما هم در این پست آن‌ها را خدمت شما ارائه کرده‌ایم. همان طور که پیش‌بینی می‌شد، این عکس‌ها کیفیت بسیار فوق‌العاده‌ای داشته و توقعات ما را از آیفون 7 بسیار بیش‌تر از قبل کرده‌اند.

قرار است گوشی هوشمند آیفون 7 در روز 16 سپتامبر (26 شهریور) به صورت رسمی عرضه خود را آغاز کند. البته شایان ذکر است که پیش فروش این محصول از تاریخ 9 سپتامبر (19 شهریور) آغاز خواهد شد و هزینه تهیه آن هم حداقل 649 دلار خواهد بود.

1 از 8
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 2)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 2)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 3)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 3)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 4)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 4)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 5)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 5)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 6)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 6)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 7)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 7)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 1)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 1)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 8)
نمونه عکس آیفون 7 (عکس 8)

نمونه عکس‌های رسمی تهیه شده با دوربین آیفون 7 منتشر شدند؛ کیفیت مثال زدنی دیجی رو

ادامه را مطالعه کنید در دی جی رو

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است