دانلود نرم افزار بی نظیر ساخت تصاویر GIF اندروید – Video2me Pro 0.9.9.4 | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

دانلود نرم افزار بی نظیر ساخت تصاویر GIF اندروید – Video2me Pro 0.9.9.4

Video2me Pro:Video Gif Maker اپلیکیشن فوق العاده و کم نظیر در زمینه ساخت تصاویر محبوب GIF از فیلم ها، تصاویر و دوربین برای اندروید است که استودیوی ۳A2E آن را با قیمت ۱٫۶۷ دلار ساعت ها قبل در مارکت بزرگ گوگل عرضه نمود و مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما معرفی کنیم! با کمک این نرم افزار می توانید ویدئوها و عکس های موجود در گالری دستگاهتان را وارد نمایید و از ان ها تصاویر محبوب جیف بسازید و آن ها را در شبکه های اجتماعی معروف به اشتراک بگذارید! امکانات برنامه تنها به همین چند مورد ختم نمی شود ؛ شما قادر هستید با ابزارهای در دسترس ویدئوهای کولاژ بسازید، عکس ها و ویدئوهایتان را تبدیل کنید، تغییرات دلخواه و ویرایشی را برروی عکس ها اعمال کنید و از داشتن یک برنامه ساده و کاربردی لذت ببرید! اگر از کاربران دارنده مسنجر تلگرام باشید مطمئنا با ویژگی تصاویر متحرک جیف تلگرام اشنا هستید که با این برنامه می توانید به اسانی ویدئوهایتان را به تصاویر GIF تبدیل کرده و ان را به اشتراک بگذارید ؛ شما می توانید ویدئوهای چند دقیقه ای (نامحدود) جالب را وارد کرده و از آن ها تصاویر جیف بسازید و با اشتراک گذاری ان ها در تلگرام دوستانتان را بخندانید و از همه چیز جالب تر اینکه تصاویر جیف در تلگرام بر خلاف واتس اپ و … نیازی به دانلود ندارند و در داخل تلگرام نمایش داده میشوند!

Video2me Pro


برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Video2me Pro:Video Gif Maker اندروید:
امکان ادغام آسان ویدئو
امکان ایجاد ویدئوهای کولاژ
قرار دادن قاب دور ویدئوها
تبدیل ویدوها به تصاویر GIF و برعکس
کاهش حجم ویدئو با تبدیل آن ها
امکان ضبط تصویر از ویدئوها
امکان چرخش ویدئوها
تبدیل ویدئو به فرمت Instagram
ساخت GIF از عکس و دوربین
تغییر روشنایی عکس
انجام عملیات چرخش، Crop و .. عکس
ده ها قابلیت کاربردی دیگر !

اپلیکیشن کاربردی Video2me Pro:Video Gif Maker هنوز فروشی را نداشته و با دانلود و نصب ان از موبنا مطمئنا از اولین کاربران جهانی خواهید بود که کار با ان را تجربه می کنید! شما قادر هستید این برنامه را با یک کلی از سرورهای پرسرعت سایت برای دیوایس اندرویدیتان دریافت کنید ؛ البته دقت هم داشته باشید که پیش نیاز برنامه برای نصب اندروید +۴٫۴ است!

تغییرات نسخه ی V0.9.9.4:
* اضافه شدن ویژگی های جدید + بهینه سازی های مختلف و رفع ایرادات.

دانلود نرم افزار Video2me Pro

ادامه را مطالعه کنید در موبنا

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است