سامسونگ گلکسی S3 به اندروید مارشمالو بروزرسانی می‌شود | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

سامسونگ گلکسی S3 به اندروید مارشمالو بروزرسانی می‌شود

 

samsung-galaxy-s3-review-39-640x426گوشی گلکسی S3 پرچم‌دار سال ۲۰۱۲ سامسونگ است و اگر به خاطر داشته باشید گوشی رسمی المپیک لندن هم بود. خب با توجه به این که سه سال از زمان عرضه این گوشی می‌گذرد، طبق استاندارد گوشی‌های اندویدی این دستگاه قدیمی شده و مطمئنا بروزرسانی رسمی دریافت نخواهد کرد.

اما خبر خوشی برای دارندگان این گوشی داریم. به لطف سیانوژن مود شما می‌توانید طعم اندروید مارشملو را در گوشی خود حس کنید. بیلد CM13 nightlies برای این گوشی توسعه داده شده است. با توجه به این که این بیلد و امکانات آن برای کار در شب توسعه داده شده، توصیه می‌شود به عنوان سیستم اصلی فعالیت‌های روزانه خود از آن استفاده نکنید، اما اگر برای‌تان مهم نیست می‌توانید این نسخه را از وب‌سایت CyanogenMod دانلود کنید.

ممکن است شاهد باگ‌هایی در این بیلد باشید که به راحتی با اطلاع به توسعه دهندگان رفع خواهند شد. هنوز مطمئن نیستیم نسخه پایدار CM13 چه زمانی برای گلکسی S3 ارایه می‌شود، اما تجربه بروزترین نسخه اندروید در یک پرچم‌دار قدیمی دل‌چسب است.

اما گلکسی S3 قدیمی‌ترین دستگاهی نیست که می‌تواند نسخه ششم اندروید را اجرا کند، مدتی قبل هم خبری منتشر شد که در آن تلفن HTC HD2 به لطف CM13 توانست اندروید ۶ را اجرا کند. اچ‌تی‌سی این گوشی را در سال ۲۰۰۹ معرفی کرده بود و در مقایسه با گلکسی S3 که تنها سه سال از عمرش می‌گذرد، به نوعی از رده خارج محسوب می‌شود.

نوشته سامسونگ گلکسی S3 به اندروید مارشمالو بروزرسانی می‌شود اولین بار در -آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در آی تی رسان

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است