بهترین خدمات درمان در دندانپزشکی شرق تهران سامان | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

بهترین خدمات درمان در دندانپزشکی شرق تهران سامان

کلینیک دندانپزشکی شرق تهران به عنوان یکی از مطرح‌ترین کلینیک‌های تخصصی درمانی در شرق تهران به ارائه سطح وسیعی از خدمات مرتبط با سلامت دهان و دندان می‌پردازد. کلینیک دندانپزشکی شرق تهران سامان با بهره گیری از نیروهای متخصص با تجربه و متعهد در حوزه های مختلف دندانپزشکی از جمله جراحی دندان، ارتودنسی، جراحی لثه و پریودنتیکس، ترمیم دندان، درمان ریشه، پروتز دندان، دندان‌پزشکی کودکان، دندانپزشکی زیبایی، ایمپلنت و لمینت دندان با استفاده از بهترین و به‌روزترین تجهیزات و فناوری‌های دندانپزشکی و برندهای اصل و با کیفیت مواد دندانی در یک محیط آرام و کاملاً بهداشتی منطبق با اصول و استانداردهای استریلیزاسیون برای جلوگیری از انتقال بیماری‌ها، برترین و پیشرفته‌ترین خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی را با متدهای بین‌المللی معتبر به مراجعین خود ارائه می‌دهد.

کلینیک دندانپزشکی شرق تهران سامان با اتکاء به 15 سال تجربه و بهره گیری از کادر بسیار کارآزموده ماموریت دارد که با کاهش هزینه‌های درمان، حفظ استاندارد و کیفیت خدمات‌رسانی، در دسترس بودن برای افراد در هر ساعت از شبانه روز بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان را ارتقاء بخشد. اهم خدمات محبوب کلینیک دندانپزشکی شرق تهران عبارتست از:

لمینت دندان

لمینت دندان به عنوان یک راه کار درمانی برای ایجاد طرح لبخند طبیعی و زیبا بدون نیاز به بی حسی و در تنها در 2 جلسه زیبایی چهره شما و دندان‌های شما را تضمین می‌کند. لمینت دندان در واقع لایه بسیار نازک کامپوزیتی یا سرامیکی برای روکش کردن سطح جلویی دندان‌ها می باشد. لمینت دندان از مقاومت بسیار بالا برخوردار بوده و مزیت دیگر آن عدم رنگ‌پذیری است. لمینت دندان در واقع خالق لبخند هالیوودی برای اصلاح فرم و رنگ و فواصل بین دندان هاست.

ایمپلنت

ایمپلنت به عنوان یک راه کار بلند مدت دندانپزشکی و گزینه‌ای بسیار آیده آل برای دندان‌های از دست رفته شماست. بعد از کاشت ایمپلنت می‌بایست تحت نظارت پزشک متخصص با استفاده از نخ دندان و مسواک زدن مرتب از دندان‌های خود مراقبت نمایید.

از دیگر مزیت‌های کلینیک دندانپزشکی شرق تهران طراحی سامانه گردآوری و نگهداشت سوابق بیماری در درمان‌های دندان‌پزشکی است زیرا دندان پزشک با آگاهی از سوابق بیماری دهان و دندان می‌تواند راه کار درمانی مناسب را مختص هر فرد و با توجه به وضعیت سلامت دهان و دندان وی ارائه نماید. سوابق پرونده‌های الکترونیکی بیمار در کلینیک سامان در محیط امن بایگانی و حفظ می‌شوند.

هزینه‌های سنگین خدمات درمانی مانند ایمپلنت و لمینت دندان همواره دغدغه بسیاری از مراجعین به مراکز تخصصی دندان پزشکی بوده است. در همین راستا، کلینیک دندانپزشکی شرق تهران سامان با اجرای طرح پرداخت اقساط و کارت ضمانت درمان آسودگی خاطر را برای مراجعین خود به ارمغان آورده است.

به دلیل کیفیت بالای خدمات  درمانی و با اتکاء به تجربه اساتید برجسته و مجرب کلیه درمان های کلینیک دندانپزشکی شرق تهران سامان از کارت ضمانت درمان برخوردار است تا در صورت بروز هر گونه ایراد و مشکل مجدد روال درمان بدون هزینه برای مراجعین صورت گیرد.

کلینیک دندانپزشکی شرق تهران برای خدمات درمان لمینت دندان و ایمپلنت یک فرم تقاضای تقسیط آماده کرده است که مراجعین با تکمیل این فرم می‌توانند از مزایای این بالقوه این طرح شگفت انگیز بهره مند شوند. 

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است