برترین و بهترین منابع رایگان برای کتب خارجی | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

برترین و بهترین منابع رایگان برای کتب خارجی

مقدمه

اگر زبان شما خوب باشد و یا برای مقاله دانشگاه ، کار تحقیقاتی و کسب اطلاعات تخصصی نیاز به کتاب های زبان اصلی و خارجی داشته باشید ممکن است که تهیه آنها علاوه بر زمان بر بودن فرآیند جستجو ، هزینه و پیدا شدن سخت نسخه چاپی را بهمراه داشته باشد.در این مواقع  بهترین و سریع ترین راه استفاده از سایت های دانلود کتاب خارجی رایگان برای بدست آوردن نسخه الکترونیک در فرمت هایی نظیر PDF ، Text ، Doc ،HTML ، Rocket، Kindle، Sony، RTF، ePub، Mobi، Nook، Microsoft Reader و.. است.

Project Gutenberg

سرویس Project Gutenberg یکی از بزرگترین منابع دانلود رایگان کتاب الکترونیک خارجی است که از طریق کمک های خیر خواهانه و مالی افراد اداره میشود و هدف آن جمع آوری و خریداری نسخه های ارزشمند چاپی و ارائه آنها در قالب الکترونیک میباشد. شما با ورود به این سایت و صرف کمی زمان در جستجو کتاب ها متوجه تنوع کتاب ها که بیش از ۵۳ هزار کتاب الکترونیک است خواهید شد.

پس از ورود فقط کافیست نام کتاب مد نظر خود را در کادر جستجو سمت چپ تایپ و اینتر کنید.فرمت کتاب ها برای دانلود رایگان در قالب هایی نظیر EPUB ، MOBI و HTML خواهد بود و میتوانید آنها را براساس آخرین ها ، تصادفی یا دسته بندی لیست و مشاهده کنید.

Open Library(کتب رایگان انگلیسی رمان ، علمی ، مهندسی)

در Open Library شما میتوانید از بیش از ۱ میلیون کتاب رایگان براحتی استفاده کنید ، این کتابخانه که یک پروژه منبع باز از سوی Internet Archive است و به کاربران اجازه میدهد برای ادامه فعالیت آنلاین این سرویس کاربران در آن مشارکت کنند. برخی از کتاب های این سایت رایگان نیستند و یا شامل تخفیف شده اند اما بسیاری از کتاب ها در دسته بندی هایی مثل رمان ، علمی ، روانشناسی ، تاریخی به صورت آنلاین ، PDF ، epub و.. تفکیک شده و قابل دانلود و خواندن هستند.

BookBoon

اگر به دنبال یک کتاب خاص دانشگاهی یا یک کتاب در زمینه تجارت هستید،BookBoon میتواند محلی مناسبی برای جستجو عنوان مورد نظر شما باشد. این سایت بیش از ۱۰,۰۰۰ عنوان کتاب الکترونیکی رایگان دارد که بر اساس محبوبیت و ژانر دسته بندی شده اند. یکی از مزیت های بسیار خوب این سرویس این است که برای دانلود کتاب خارجی شما نیاز به ثبت نام ندارید.

 ManyBooks (رمان ، علمی ، فلسفی)

در سایت ManyBooks شما میتوانید بیش از ۳۳ هزار عنوان کتاب خارجی را در زمینه های رمان ، فلسفی ، علمی ، تاریخی و.. جستجو و دانلود کنید. طراحی سایت مناسب و کار با آن ساده است. عنوان کتاب مد نظر خود را تایپ و اینتر کنید تا نتایج جستجو شما شگفت زده کند. یکی از مزیت های این سرویس جستجو کتاب بر اساس نویسنده ، تاریخ انتشار ، ژانر ، زمان ، محبوب ترین ها ، پیشنهاد شده و.. است.کتاب های رایگان این سرویس در اکثر فرمت های رایج الکترونیکی در دسترس هستند و برای دانلود نیز نیاز به ثبت نام ندارید.

Free eBooks (کتب رایگان آمازون ، لاتین ، دانشگاهی)

همانطور که از نام دامنه Free eBooks پیدا است این سایت برای دانلود رایگان کتاب های انگلیسی و زبان های دیگر به صورت الکترونیک طراحی شده است . برای دانلود کتاب زبان اصلی و لاتین میتوانید از لیست دسته بندی بلند بالا این سایت استفاده کنید. اکثر ژانرهای پرطرفدار و کاربردی مثل رمان ، علمی تخیلی ، کلاسیک ، هنری ، آکادمیک و حتی کتاب های صوتی در این لیست قرار گرفته اند.

اگر به دنبال یک سایت دانلود رایگان کتاب های علمی و.. انگلیسی به صورت تفکیک شده با جزئیات کامل هستید این سرویس را به شما پیشنهاد میکنیم فقط باید توجه کنید که برای دانلود نیاز به ثبت نام دارید.

Internet Archive (مرجع کامل انواع کتب علمی ، دانشگاهی ، رمان عاشقانه)

یکی از کامل ترین و قدرتمندترین منابع دانلود رایگان و مطالعه آنلاین کتاب های خارجی سرویس کتاب Internet Archive است. شما میتوانید بیش از ۱۴ میلیون عنوان کتاب رایگان در زبان های انگلیسی ، عربی ، روسی ، هندی و.. در انواع رشته ها مثل هنر ، فلسفه ، علم ، تکنولوژی و.. در این سایت پیدا کنید.

پنل فیلتر کردن نتایج در سمت چپ سایت قرار دارد و گزینه های آن در دسته بندی مثل موضوع ، در دسترس بودن ، نوع مدیا ، کتابخانه ها و… قرار گرفته است.پس از ورود به صفحه کتاب نسخه آنلاین نمایش داده میشود و گزینه های دانلود مثل PDF ، EPUB و.. برای دانلود در دسترس هستند.

ادامه را مطالعه کنید در نت نیوز

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است