جایزه 200 هزار دلاری سامسونگ برای کسانی که حفره های امنیتی را گزارش کنند | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

جایزه 200 هزار دلاری سامسونگ برای کسانی که حفره های امنیتی را گزارش کنند

سامسونگ به‌تازگی برنامه‌ای را آغاز کرده است که طی آن کسانی که بتوانند یک باگ و یا حفره امنیتی در محصولات این شرکت پیدا کنند بین 200 تا 200 هزار دلار پاداش دریافت خواهند کرد. این برنامه شامل 38 مدل تلفن همراه می‌شود که از سال 2015 تابه‌حال عرضه‌شده‌اند و همچنین شامل سرویس‌های این کمپانی همچون پرداخت سامسونگ و بیکسبی نیز می‌شود.

برای اینکه واجد شرایط دریافت جایزه باشید لازم است مدرکی از نفوذ به یکی از این سرویس‌ها و یا دستگاه‌ها درحالی‌که به آخرین نسخه نرم‌افزار ارائه‌شده به‌روز شده باشند ارائه کنید. سامسونگ به دنبال یافتن حفره‌های امنیتی است که از طریق آن‌ها بتوان بدون اتصال به دستگاه دیگری و از درون خود دستگاه‌های سامسونگ آن‌ها را هک کرد.
این حرکت هوشمندانه سامسونگ مطمئناً بسیار به سود او خواهد بود. بزرگ‌ترین دستاورد این برنامه افزایش امنیت دستگاه‌های ساخت این کمپانی خواهد بود به‌طوری که کمتر گروهی می‌تواند قید جایزه 200 هزار دلاری را بزند و اقدام به سوءاستفاده از حفره‌های امنیتی کنید که کاری کاملاً غیرقانونی است و از این طریق بسیاری از حفره‌های امنیتی رفع خواهند شد.

شرکت‌کنندگان در این برنامه مجاز نیستند یافته‌های خود را منتشر کنند مگر زمانی که سامسونگ آن‌ها را بررسی کرده باشد که ممکن است از چند روز تا 2 ماه زمان نیاز داشته باشد. مسلماً منتشر کردن این حفره‌ها می‌تواند خطرات بسیاری را برای کاربران ایجاد کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط شرکت در این فراخوان و اطلاع از اینکه چه دستگاه‌هایی شامل دریافت جایزه می‌شوند به این صفحه مراجعه کنید.

جایزه 200 هزار دلاری سامسونگ برای کسانی که حفره های امنیتی را گزارش کنند دیجی رو

ادامه را مطالعه کنید در دی جی رو

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است