شیائومی می 6 و ردمی نوت 4 ایکس روز 11 آگوست به روز رسانی MIUI 9 را دریافت می‌کنند | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

شیائومی می 6 و ردمی نوت 4 ایکس روز 11 آگوست به روز رسانی MIUI 9 را دریافت می‌کنند

هفته گذشته شاهد معرفی رابط کاربری جدید MIUI9 در گوشی می 5 ایکس بودیم. اما سایر گوشی‌های شیائومی نیز این نسخه از رابط کاربری MIUI را دریافت خواهند کرد. بر اساس اولویت می 6 و ردمی نوت 4 ایکس نخستین گوشی‌هایی هستند که جدیدترین نسخه رابط کاربری شیائومی را دریافت خواهند کرد. این به روز رسانی یازدهم آگوست انجام می‌شود.

miui9

2 هفته پس از این تاریخ یعنی در 25 آگوست 12 گوشی دیگر MIUI9 را دریافت می‌کنند. این 12 گوشی شامل می میکس، می نوت 2، می 5، می 5 اس، می 5 اس پلاس، می 5 سی، می مکس، می مکس 2، می 4 اس، می 4 سی و ردمی 4 ایکس می‌شوند. موج سوم این به روز رسانی در ماه سپتامبر انجام خواهد شد و شامل گوشی‌های قدیمی شیائومی مانند ردمی 2 و ردمی 1 می‌شود.

امکانات جدیدی مانند جست و جوی تصاویر و دستیار هوشمند به رابط MIUI9 اضافه شده که جذابیت آن را بیش از پیش کرده است. از طرفی با ایجاد تغییراتی سرعت پردازنده نیز شتاب بیشتری پیدا کرده است. به طور کلی رابط جدید شیائومی جذاب‌تر و کاربردی‌تر از نسخه‌های قبلی خود شده و کاربران گوشی‌های این کمپانی چینی، به زودی نسخه جدید رابط کاربری گوشی خود را دریافت می‌کنند.

شیائومی می 6 و ردمی نوت 4 ایکس روز 11 آگوست به روز رسانی MIUI 9 را دریافت می‌کنند دیجی رو

ادامه را مطالعه کنید در دی جی رو

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است