راهنمای طلایی خرید لباس نوزاد برای مادران نوپا | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

راهنمای طلایی خرید لباس نوزاد برای مادران نوپا

 : راهنمای طلایی خرید لباس نوزاد برای مادران نوپا : خرید لباس نوزاد در مقایسه با خرید لباس کودک کمی حساسیت‌های ویژه‌ای می طلبد. در زمان خرید لباس نوزاد شما می بایست رنگ، جنس پارچه و سایز لباس را با توجه به وزن نوزاد در نظر داشته باشید. روند رشد نوزاد در 18 الی 24 ماهگی صعودی سریع است و از طرفی جثه نوزادها از نظر ریز  و درشتی یا بلندی و کوتاهی قد با هم تفاوت دارد که همین توجه و دقت به این نکات ریز به ما در خرید لباس نوزاد یاری می رساند.

آگاهی از سایز لباس نوزاد منطبق با استاندارهای مشخص در زمان خرید لباس نوزاد باعث میشود، خرید لباس نوزاد را با موفقیت انجام دهیم. لباس نوزاد در مراحل اولیه رشد سایزهای متغیر و با ابعاد متفاوتی دارد. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی لباس کودک جدول راهنمای سایز لباس نوزاد را در زمان خرید لباس نوزاد در شرح محصولات خود درج کرده اند که دغدغه و نگرانی بسیاری از والدین را برطرف میکند. در زمان خرید اینترنتی لباس کودک اگر با سایز 00000 مواجه شدید تعجب نکنید. لباس نوزاد سایز 00000 ویژه نوزادان بسیار کوچک  و نارس است و باید حتما یک دست لباس کودک با این سایز را در زمان خرید اینترنتی لباس کودک در سیسمونی قرار دهید.

برای نوزادان با سایز  0000 (حدود 3 کیلوگرم) حتما در زمان خرید لباس نوزاد چند دست از این سایز را در کمد سیسمونی از قبل خریداری و گذاشته باشید چون تا قبل از تولد نوزاد، از وزن نوزاد مطلع نیستید.

هنگام خرید اینترنتی لباس کودک برچسب سایز 000 نشاندهنده پایان سه ماهگی نوزاد و امکان انتخاب لباس نوزاد مبتنی بر وزن او است. سایز 00 در زمان خرید لباس نوزاد به عنوان یک لباس بچگانه مناسب نوزادان 6 ماهه می‌باشد که باید کمی آزادانه و راحت باشد زیرا نوزاد در 6 ماهگی شروع به چهار دست و پا راه رفتن و خزش روی محیط منزل میکند و باید در زمان خرید لباس نوزاد به راحتی و سادگی لباس نوزاد توجه داشت.

بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین لباس کودک در زمان خرید لباس نوزاد به شما اطلاعاتی در مورد لباس‌ها و کاربردشان در هر مرحله از رشد نوزاد ارائه می‌کنند. در سایز 0 نوزاد به 9 ماهگی رسیده و علاوه بر خیزش قدم هم میزند بنابراین در زمان خرید لباس نوزاد از بین دسته لباس بچگانه از فروشگاه اینترنتی، برای استفاده‌های آتی چند سایز بزرگتر لباس نوزاد را بخرید.

توجه داشته باشید که در زمان اینترنتی لباس کودک به ویژه خرید لباس نوزاد، نکات زیر را رعایت کنید:

-  انتخاب لباس نوزاد و لباس کودک بر حسب سن، سایز  و وزن

-  استفاده از شوینده‌های ارگانیک و صابون‌های مخصوص برای شست و شوی لباس نوزاد

-  عدم اتو کردن لباس نوزاد و لباس کودک  و خشک کردن آنها زیر نور طبیعی آفتاب

-  استفاده از شیوه شست و شوی دستی بعد از خرید لباس نوزاد

-  خرید لباس نوزاد از جنس لباس نوزاد ارگانیک و پنبه‌ای

در این بین فروشگاه سبز آبی یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه‌های خرید لباس نوزاد است سطح وسیعی را با ارائه مجموع متنوع لباس بچگانه در تنوع طرح‌ها و رنگ‌ها، برند، سایز و سایر موارد برای هر گروه سنی لباس کودک و لباس نوزاد ارائه می‌دهد. همچنین میتوانید از مقالات کاربردی وبلاگ فروشگاه آنلاین سبز آبی راهنمای خرید لباس نوزاد و لباس کودک را مطالعه کنید.

با خیال آسوده از فروشگاه سبز آبی اقدام به خرید لباس نوزاد کنید و لذت ببرید  

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است

زوم لینک | اخبار تکنولوژی | اخبار فناوری

بهترین اخبار از سایت های برتر جهان را از زوم تک دنبال کنید. زوم لینک ارائه کننده اخبار دنیای تکنولوژی می باشد ، تمامی اخبار منتشر شده در سایت زوم لینک از سایت های ایرانی و خارجی جمع آوری می گردد . لذا زوم لینک هیچ مسئولیتی در مورد محتوا اخبار فناوری و اخبار تکنولوزی منتشر شده در سایت ندارد .

آخرین اخبار فناوری در زوم لینک

شما می توانید ورژن قبلی زوم لینک را در آدرس دامنه old.zoomlink.ir ببینید.

طراحی سایت قیمت تور قشم آیفون 7 کافه دانش آکاایران رپورتاژ آگهی