پیدا کردن کسانی که شمارا آنفالو کرده اند بدون نرم افزار | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

پیدا کردن کسانی که شمارا آنفالو کرده اند بدون نرم افزار

مقدمه

شاید برای شما مهم باشد که بدانید چه کاربرانی شما را در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام از لیست دنبال کنندگان خود حذف یا در اصطلاح آنفالو (UnFollow) کرده اند.از همین رو تصمیم بر این گرفتیم که این روش ها را با شما دوستان عزیز نت نیوزی مرور کنیم.

بهترین روش ها

امروز در مورد چه کسی ما را در Instagram آنفالو کرده است؟ صحبت خواهیم کرد، برای جواب به این سوال یک جستجوی گوگل انجام دادیم و هر کدام از راهنماها و برنامه هایی که بود را امتحان کردیم تا به صفحه پنجم نتایج جستجو رسیدیم.

ما برخی از ابزارهایی که غالبا توصیه شده بودند را برای جواب سوال امتحان کردیم از جمله برنامه های StatusBrew، Followers ، Unfollowers for Instagram ، Picodash، Social Bakers، Unfollowgram، Instafollow، Social Insight. مهم نیست که کدام برنامه و یا سرویس مورد استفاده قرار گرفت، هیچ راهی برای دیدن افرادی که در اینستاگرام ما را آنفالوو کرده بودند وجود نداشت. بنا به دلایلی اینستاگرام نمی خواهد بدانید که چه کسی شما را آنفالوو کرده است.

برنامه هایی هستند که پروفایل شما را ردیابی می کنند به این معنا که آنها تعداد فالوورهای شما را می دانند، اما این برنامه ها نمی توانند بگویند که شما چه کسی را از دست داده اید. با این حال این ارقام مربوط به زمانی است که شما برنامه را برای اولین بار نصب کرده اید و نمی تواند تاریخچه پروفایل شما را بررسی کند و افرادی که قبلا شما را آنفالو کرده است را پیدا کند و این محدودیت بزرگی است.

فهمیدن آنفالو در اینستاگرام

از آنجا که اینستاگرام و برنامه های میانجی نمی توانند افرادی را که شما را آنفالو کرده است را پیدا کند، امروز روشی را به شما آموزش خواهیم داد که شما می توانید متوجه شوید که چه کسی شما را آنفالو کرده است. این روش تنها روش ممکن میباشد بنابراین صبور باشید.

هر کدام از برنامه هایی که در بالا ذکر شد را نصب کنید و وارد برنامه شوید. در صورتی که کاربر اندروید هستید پیشنهاد می کنیم برنامه برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollowers for Instagram را نصب کنید و در صورتی که کاربر iOS هستید برنامه برنامه آنفالویاب اینستاگرام Instafollow را نصب کنید.

  • به MagiMetrics بروید و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.
  • همچنین شما می توانید از برنامه آنفالویاب اینستاگرام CrowdBabble یا هر سرویس مشابه دیگر استفاده کنید.
  • برای تجزیه و تحلیل پروفایل اینستاگرامتان آن را تایید کنید.
  • لیستی از فالوور ها را به CSV یا برنامه اکسل اکسپورت کنید.
  • این لیست را ذخیره کنید و نام آن را به تاریخ تغییر دهید.

هنگامی که Unfollowers یا Instafollow نشان می دهد که چه کسی شما را آنفالو کرده است به MagiMetrics برگردید و لیست جدیدی از فالورها ایجاد کنید.
لیست اول را با لیست جدید مقایسه کنید و موارد تکراری را در اکسل پیدا کنید. با حذف نام هایی که تکراری نیستند آنهایی که می مانند شما را آنفالوو کرده اند. MagiMetrics تنها ۱۰۰ پروفایل را رایگان لیست می کند و برای موارد بیشتر باید ماهانه ۱۰۰ دلار را بپردازید.

CrowdBabble یک برنامه پولی است که هزینه ای حدود ۳۰ دلار برای هر گزارش می گیرد.

نکته: شما باید مراقب برنامه هایی که به آنها اجازه دریافت اطلاعات اینستاگرام خود را می دهید باشید. در حین پیدا کردن افرادی که شما را آنفالو کرده اند ممکن است اطلاعات خود را به برنامه های غیر قابل اعتماد بدهید.

در صورتی که قبلا از این برنامه های غیر قابل اعتماد استفاده کرده اید پیشنهاد می کنیم مجوزشان را در اینستاگرامتان لغو کنید. برای این کار به لیست برنامه های مجاز خود یا Authorized Applications بروید و روی Revoke Access کلیک کنید.

ادامه را مطالعه کنید در نت نیوز

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است