باریک‌ترین قاب‌های محافظ برای گلکسی اس۸ سامسونگ (عکس) | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

باریک‌ترین قاب‌های محافظ برای گلکسی اس۸ سامسونگ (عکس)

موبنا، رضا خواجه‌وند – شرکت سامسونگ پرچمدار گوشی‌های خود را با نام «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» معرفی کرد تا بار دیگر بتواند حاکمیت خود را بر بازار جهانی ثابت کند. این دو گوشی هوشمند در بخش‌های مختلف خود بهترین امکانات و قابلیت‌ها را شامل می‌شوند و به همین خاطر قیمت آنها گران است.

خرید یک گوشی هوشمند گران همواره این نگرانی را برای کاربران ایجاد می‌کند که دستگاه الکترونیکی مذکور در صورت برخورد با زمین آسیب ببیند.

به هر حال، اگر شما جزء آن دسته از کاربرانی محسوب می‌شوید که می‌توانید برای خرید این گوشی هوشمند پیشرفته پول پرداخت کنید، بهتر است از همان ابتدا به فکر خرید قاب محافظ هم برای این محصول باشید.

برای دو گوشی هوشمند جدید سامسونگ انواع مختلف قاب‌های محافظ معرفی شده است که در اینجا با بهترین و باریک‌ترین موارد آن آشنا می‌شوید.

 

اسپیگِن اِیراِسکین گلکسی اس۸ – قیمت: ۱۵ دلار

شرکت اسپیگن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی مخصوص دستگاه‌های موبایلی محسوب می‌شود و اِیراِسکین که هم‌اکنون به صورت اختصاصی برای «گلکسی اس۸» ارایه شده است، باریک‌ترین قاب محافظ برای گوشی هوشمند مذکور است.

قاب محافظ «اِیراِسکین» برای پرچمدار گوشی‌های سامسونگ تنها ۰.۳۶ میلیمتر ضخامت دارد و به همین خاطر اگر آن را روی گوشی هوشمند خود قرار دهید، با مشکلی مواجه نخواهید شد. این قابل محافظ همچنین باعث می‌شود اثر انگشت شما روی بدنه گوشی نماند و قیمت آن هم ۱۵ دلار است.

 

سامسونگ کلییِر کاور – قیمت: ۳۰ دلار

خرید یک دستگاه گوشی هوشمند ۷۵۰ دلاری که بدنه آن از جنس شیشه ساخته شده است کاربر را مجبور می‌کند تا برای آنکه ظاهر زیبای گوشی خراب نشود، از قاب‌های محافظ استفاده نکند. ولی «کلییِر کاور» این مشکل را برطرف کرده است تا ضمن آنکه قاب محافظ را در اختیار دارید، از زیبایی‌های بدنه گوشی لذت ببرید. این قاب ۰.۸ میلیمتر ضخامت دارد و در صورت برخورد گوشی با زمین جلوی بروز هرگونه مشکل احتمالی را می‌گیرد. قاب مذکور در شرکت سامسونگ ساخته شده است و ۳۰ دلار قیمت دارد.

 

آتِرباکس گلکسی اس۸ کلییِرلی پروتکتد اسکین – قیمت: ۲۱ دلار

آترباکس معمولا قاب‌های ضخیم و مقاوم می‌سازد و همین مسئله باعث شده است قاب‌های این شرکت زیبایی چندانی نداشته باشند و در عوض بسیار مقاوم باشند. با این وجود شرکت مذکور سعی کرده است برای پرچمداران گوشی‌های سامسونگ ظریف‌ترین و باریک‌ترین قاب خود را تولید کند.

این قاب محافظ به طور کامل بدنه گوشی را می‌پوشاند و احتمال بروز هرگونه مشکل را از بین می‌برد. قاب مذکور برای هر دو گوشی «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» ساخته شده است و اگر هر روز هم گوشی شما با زمین برخورد کند هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمی‌شود.

 

اولیکسار فلکسی‌شیلد اولتراتین سامسونگ گلکسی اس۸ – قیمت: ۱۳ دلار

اگر قرار باشید یک قاب محافظ که ۱۰۰ درصد شفاف ساخته شده است را روی گوشی زیبای خود قرار دهید این کار را خواهید کرد؟ فلکسی‌شیلد به این صورت ساخته شده است تا زیبایی‌های «گلکسی اس۸» از بین نرود و از آن راضی باشید.

این قاب بسیار ظرفیت و باریک به طور کامل همه بخش‌های بدنه دستگاه را می‌پوشاند و شرکت سازنده تضمین کرده است که اگر گوشی روی زمین سقوط کند، با این قاب هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمی‌شود. فلکسی‌شیلد باریک‌ترین قابی است که در شرکت اولیکسار ساخته شده و به همین خاطر می‌توان آن را یک قاب کاملا ظریف و مناسب معرفی کرد.

ادامه را مطالعه کنید در موبنا

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است