با بازی Quiz Of Kings ذهن خود را به چالش بکشید | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

با بازی Quiz Of Kings ذهن خود را به چالش بکشید

 

co.palang.QuizOfKings

اگر از علاقه‌مندان رقابت و هیجان و همچنین بالابردن اطلاعات خود هستید، با معرفی بازی جدید و ایرانی Quiz Of Kings همراه باشید.

Quiz Of Kings یک استارتاپ ایرانی است که توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر ساخته شده‌ است. این بازی در سبک رقابتی-معمایی (Trivia) است؛ سبکی که این اواخر بسیار محبوب شده‌ و نظر میلیون‌ها کاربر را از سرتاسر دنیا به خود جلب کرده‌است. اما با وجود محبوبیت فراوان این بازی‌ها در بین کاربران ایرانی، یکی از مشکلاتی که این کاربران همیشه با آن روبه‌رو هستند، این است که سوالات موجود در این بازی‌ها چندان مناسب با جامعه ایران نبوده و پاسخ‌دادن به آن‌ها کار بسیار دشواری است و کاربر ایرانی اطلاعات زیادی در مورد آن‌ها ندارد.

Untitled-1

Quiz Of Kings اما با این که از لحاظ کیفی در سطح بازی‌های بزرگ این سبک همچون QuizUp و Trivia Crack قرار دارد، سوالات آن مخصوص کاربران ایرانی طراحی شده و طیف بسیار وسیعی از سوالات گوناگون را در بر می‌گیرد‌. در بازی  Quiz Of Kings، مهم‌ترین تاکید سازندگان بر روی موضوعات و تنوع سوالات بوده‌ است. نسخه اولیه Quiz Of Kings شامل 30 هزار سوال مختلف در 15 موضوع کلی از جمله لوگو و سرگرمی، ورزش، سینما، اطلاعات عمومی، مذهبی، تاریخ، علمی، فوتبال و … است و قرار است با هر به‌روزرسانی سوالات بیشتری به مجموعه سوالات اضافه شود. به گفته تیم سازنده، تاکید آن‌ها بر روی بالابردن سطح دانش و اطلاعات عمومی کاربران بوده‌است.

این بازی یک عنوان آنلاین دو نفره و رایگان در محیطی به شدت رقابتی است و  شما هم‌زمان می‌توانید با چندین نفر به رقابت بپردازید، برای دوستان‌تان دعوت‌نامه بفرستید و آن‌ها را به مبارزه دعوت کنید و در صورت باخت از آن‌ها انتقام بگیرید. همچنین می‌توانید با یک حریف تصادفی از بین سایر کاربران به مسابقه بپردازید، برای آن‌ها درخواست دوستی بفرستید و اطلاعات خود را به چالش بکشید.

Untitled-2

در پایان، اگر به فضای رقابتی و آنلاین علاقمندید، دانلود بازی Quiz Of Kings را حتما به شما توصیه می‌کنیم. این بازی در آینده‌ای نزدیک قطعا به یکی از رقبای جدی بازی‌های مطرح جهانی در این سبک تبدیل خواهد شد و سوالات انحصاری و بومی Quiz Of Kings آن را به گزینه اول کاربران ایرانی تبدیل خواهد کرد.

bazar-logo

نوشته با بازی Quiz Of Kings ذهن خود را به چالش بکشید اولین بار در -آی‌تی‌رسان پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در آی تی رسان

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است