پوسترهای شخصیت‌های انیمیشن لگو بتمن (LEGO Batman) منتشر شدند | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

پوسترهای شخصیت‌های انیمیشن لگو بتمن (LEGO Batman) منتشر شدند

انیمیشن لگو

بتمن در سال جاری با فیلم لیگ عدالت (Justice League) به سینماها بازمی‌گردد اما این پایان کار نیست؛ زیرا در انیمیشن لگو بتمن (LEGO Batman) یک بار دیگر او را مشاهده خواهیم کرد و احتمالا هیجان‌زده‌تر هم خواهیم شد! حال، پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های این انیمیشن مورد انتظار منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

شخصیت بتمن این انیمیشن، اولین بار در فیلم لگو (The LEGO Movie) سال 2014 معرفی شد و همان حضور نسبتا کوتاه کافی بود تا طرفداران بسیاری پیدا کند و حتی فیلم اختصاصی خود را دریافت نماید. ویل آرنت (Will Arnett) یک بار دیگر صداپیشگی این شخصیت را برعهده خواهد داشت و در کنار او ستارگان دیگری از جمله، رالف فینیس (Ralph Fiennes) در نقش آلفرد پنی ورث (Alfred Pennyworth)، روزاریو داوسون (Rosario Dawson) در نقش بت گرل (Batgirl)، مایکل سرا (Michael Cera) در نقش رابین (Rabin)، زک گالیفیاناکیس (Zach Galifianakis) در نقش جوکر (Joker) و ماریا کری (Mariah Carey) در نقش شهردار شهر گاتهام حضور دارند.

سایت اینترتیمنت ویکلی، چندین پوستر جدید از ‌شخصیت‌های لگو بتمن منتشر کرده است که شامل شخصیت‌های دیک گریسون ملقب به رابین، آلفرد پنی ورث، باربارا گوردون ملقب به بت گرل، جوکر، هارلی کوئین (Harley Quinn)، پویزن آی‌وی (Poison Ivy)، مستر فریز (Mr. Freeze)، پنگوئن (Penguin)، ریدلر (Riddler) و زن گربه‌ای (Catwoman) می‌شود. این پوسترهای جذاب گریفیتی‌گونه را در زیر مشاهده کنید:

lego-batman-graffiti-poster-robin lego-batman-graffiti-poster-riddler lego-batman-graffiti-poster-poison-ivy lego-batman-graffiti-poster-penguin lego-batman-graffiti-poster-joker lego-batman-graffiti-poster-catwoman lego-batman-graffiti-poster-bruce-wayne lego-batman-graffiti-poster-batgirl lego-batman-graffiti-poster-alfred lego-batman-graffiti-poster-harley-quinn

اینترتیمنت ویکلی همچنین اشاره داشته است که صداپیشگان شخصیت‌های پویزن آی‌وی، مستر فریز، زن گربه‌ای، ریدلر و پنگوئن هنوز مشخص نشده‌اند و باید منتظر معرفی آن‌ها بمانیم. با این حال، با توجه به راهی که سازندگان در انیمیشن فیلم لگو پیش گرفته‌ بودند؛ باید منتظر چهره‌های مشهوری به عنوان صداپیشه این شخصیت‌ها باشیم. ناگفته نماند که حضور بیلی دی ویلیامز (Billy Dee Williams) در نقش هاروی دنت یا همان تو-فیس (Harvey Dent /Two-Face) نیز تایید شده است.

لگو بتمن توسط سث گراهام اسمیت (Seth Grahame-Smith) نوشته شده است که فیلم‌نامه آبراهام لینکلن: شکارچی خون آشام (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) را در کارنامه دارد. کریس مک‌ کی (Chris McKay) که یکی از دو کارگردان انیمیشن فیلم لگو بود، اینجا به تنهایی سکان هدایت این انیمیشن را برعهده گرفته است.

داستان انیمیشن لگو بتمن از زمانی آغاز می‌گردد که بتمن مجبور می‌شود وظیفه مراقبت از رابین را برعهده بگیرد. کسی که او تصادفا به فرزندی قبول کرده است. در این میان، جوکر در تلاش است خلافکاران شهر گاتهام را به خدمت گرفته و شهر را به نابودی بکشاند. البته بتمن در این راه تنها نخواهد بود و چند نفر از جمله بت‌ گرل به او کمک خواهند کرد تا امنیت گاتهام را تامین کند. باید دید این انیمیشن تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد اما تا اینجا، تریلرهایش فوق العاده به نظر می‌رسد.

انیمیشن لگو بتمن در روز «10 فبریه 2017» مصادف با «22 بهمن 1395» در سینماهای آمریکا روی پرده می‌رود. همچنین قسمت دوم انیمیشن فیلم لگو در روز «18 می 2018» (1 خرداد 1397) به اکران سینماها در خواهد آمد.

منبع :screenrant

نوشته پوسترهای شخصیت‌های انیمیشن لگو بتمن (LEGO Batman) منتشر شدند اولین بار در گیم شات پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در گیم شات

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است