اندروید ۷٫۰ نوقا برای گالکسی S7 با استفاده از Galaxy Beta Program | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

اندروید ۷٫۰ نوقا برای گالکسی S7 با استفاده از Galaxy Beta Program

طی یک یا دو هفته گذشته، زمزمه‌هایی مبنی بر این که سامسونگ برنامه Galaxy Beta Program خود را در بعضی از بازارهای دنیا ارائه خواهد کرد به گوش می‌رسد. از طریق برنامه Galaxy Beta Program کاربران قادر خواهند بود از نسخه بتا آپدیت‌های بزرگ اندروید، که در این مورد همان اندروید ۷٫۰ نوقا است، استفاده کنند. این کمپانی کره جنوبی برنامه Galaxy Beta Program را برای اولین بار در سال گذشته ارائه کرد. در آن زمان کاربران می‌توانستند قبل از دیگر کاربران سامسونگ از اندروید ۶٫۰ مارشمالو استفاده کنند.

اکنون سامسونگ رسماً بر روی سایت خود اعلام کرد که برنامه Galaxy Beta Program برای کاربران گوشی‌های گالکسی S7 و گالکسی S7 Edge قابل استفاده می‌باشد. البته این برنامه فعلاً برای کاربران در بازارهای خاصی قابل استفاده است که عبارتند از ایالات متحده امریکا، بریتانیا و کره جنوبی. سامسونگ همچنین اعلام کرده است که این برنامه به زودی برای کاربران چینی نیز قابل استفاده خواهد بود. اگر کاربران این برنامه را تهیه و در آن ثبت نام کنند، طبق گفته کمپانی سامسونگ، قادر خواهند بود اندروید ۷٫۰ نوقا را در گوشی خود داشته باشند و از حس خوب کار با اندروید ۷٫۰ نوقا لذت ببرند. در این برنامه آخرین نسخه Grace UX سامسونگ نیز وجود دارد که کاربران قادر خواهند بود با استفاده از آن نظرات خود در مورد عملکرد، کاربردی بودن و قابل اطمینان بودن نسخه جدید اندروید را ارسال نمایند. با جمع‌آوری نظرات کاربرانی که از برنامه Galaxy Beta Program استفاده می‌کنند، کمپانی سامسونگ قادر خواهد بود تا عملکرد و اعتبار این برنامه را نیز برای کاربران گوشی‌های گالکسی افزایش دهد.

برای این که بتوانید از برنامه Galaxy Beta Program استفاده کنید، ابتدا باید موارد مورد نیاز را آماده کنید. یکی از این موارد عبارت است از دانلود برنامه Galaxy Beta Program از طریق Galaxy Apps یا برنامه Samsung Members که بسته به کشور و موقعیت مکانی شما از طریق Google Play یا Galaxy Apps قابل تهیه می‌باشد. در حال حاضر کمپانی سامسونگ کاربرانی که زودتر از دیگران اقدام نمایند را در اولویت قرار می‌دهد، بنابراین کاربرانی که قصد استفاده از این برنامه را دارند باید هرچه سریع‌تر ثبت نام کنند. ویژگی‌های بسیاری در اندروید ۷٫۰ نوقا نسخه بتا وجود دارد که مسلماً از وجود آن لذت خواهید برد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به فیلتر نور آبی اشاره کرد. این ویژگی برای کاربرانی که در تاریکی شب از گوشی خود استفاده می‌کنند بسیار مناسب است. برای مشاهده همه ویژگی‌ها، کاربران ایرانی باید منتظر بمانند تا این برنامه برای بازارهای ایران نیز ارائه شود.

نوشته اندروید ۷٫۰ نوقا برای گالکسی S7 با استفاده از Galaxy Beta Program اولین بار در بافناوری پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در با فناوری

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است