The Trail: یک بازی ماجراجویی جذاب از Peter Molyneux افسانه‌ای برای اندروید و آی او اس | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

The Trail: یک بازی ماجراجویی جذاب از Peter Molyneux افسانه‌ای برای اندروید و آی او اس

عنوان The Trail – A Frontier Journey یک بازی جدید از استودیوی بازی سازی موبایل 22cans است که توسط طراح افسانه‌ای، پیتر مولینیو (Peter Molyneux) که بیشتر به خاطر ایجاد سبک God Game و داشتن ایده‌هایی برای بازی‌هایی چون سیاه و سفید (Black & White) و سری فیبل (Fable) شناخته می‌شود، ساخته شده است. The Trail بازی ماجراجویی سوم شخصی است که با الهام از عنوان مسیر اورگن (The Oregon Trail) و سایر بازی‌های در سبک شبیه سازی / نجات برای بقا با تمرکز بر طی کردن مسافت‌های طولانی و مدیریت منابع، طراحی شده است.

بیشتر بخوانید:

در The Trail باید کنترل مردی پیشگام را در دستان خود بگیرید که سفری طولانی را در طول یک سرزمین ناشناخته پیش روی خود خواهد داشت. هدف شما رسیدن به شهر ایدن فالز (Eden Falls) خواهد بود، در حالی که باید در مسیر خود به اکتشاف در دشت‌ها و بیابان‌ها بپردازید، کالاهای دست‌ساز درست کنید و آن‌ها را با دیگر وسایل مورد نیازتان تبادل نمایید و البته هر از گاهی با دردسرها و چالش‌ها دست و پنجه نرم کنید. همان طور که از عنوان بازی هم پیداست، شخصیت شما باید مسیر طولانی را طی نماید، یک سفر بلند مدت برای رسیدن به اهدافش که به محض آغاز آن، غیر قابل بازگشت خواهد بود. شما می‌توانید با اسوایپ به بالا یا پایین کردن، سرعت شخصیت خود را افزایش یا کاهش دهید و حتی او را برای لذت بردن از مناظر چشم‌نواز طراحی شده در بازی متوقف نمایید، اما خیلی نمی‌توانید در مسیر طی شده به عقب برگردید. چنین مشخصه‌ای از بازی‌ای در این سبک قابل انتظار است، اما محیط بازی گاهی آن قدر زیبا می‌شود، که از این که نمی‌توانید دوباره به مشاهده‌ی آن بپردازید، متأسف خواهید شد.

پیمودن این سفر طولانی بسیار لذت‌بخش و آرامش‌دهنده است، بخشی از این موضوع می‌تواند به علت طراحی کارتونی و رنگ آمیزی دوست داشتنی مناظر در The Trail باشد، بخش دیگری از آن اما حتماً به دلیل موسیقی متن گیرای این بازی است که تجربه‌ی آن را در هنگام شب بسیار دلنشین می‌کند. The Trail به صورت رایگان در گوگل پلی استور و اپل اپ استور برای دانلود و نصب موجود می‌باشد، البته خریدهای درون برنامه‌ای هم در این بازی گنجانده شده است که اختیاری می‌باشد.

در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی ویدیو و عکس‌هایی از محیط کاربری این بازی جذاب ماجراجویی بپردازید.

The Trail – A Frontier Journey
1 از 3

The Trail: یک بازی ماجراجویی جذاب از Peter Molyneux افسانه‌ای برای اندروید و آی او اس دیجی رو

ادامه را مطالعه کنید در دی جی رو

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است