نگاهی به گوشی‌های هوشمند Google Pixel و Google Pixel XL | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

نگاهی به گوشی‌های هوشمند Google Pixel و Google Pixel XL

از گوگل انتظار می‌رود که گوشی‌های هوشمند خود را در مراسم ۴ اکتبربا عنوان‌های Pixel و Pixel XL عرضه کند. این گوشی‌های هوشمند با نام‌های Sailfish و Marlin کد گذاری شده‌اند. می‌خواهیم بدانیم که ظاهر این گوشی‌ها و قسمت‌های داخلی آن چگونه‌اند.

@Onleaks  در کنار Android Authority خصوصیاتی را از گوشی‌های هوشمند(Sailfish)Pixel  و Pixel XL(Marlin) منتشر کردند. از Pixel Xl  انتظار می‌رود که دارای صفحه نمایش ۵/۵ اینچی ، و ارتفاع و پهنای ۱۵۴/۷۲*۷۵/۷۴ mm باشد. ضخامت قسمت پایینی این گوشی هوشمند ۷/۳mm  و قسمت بالایی آن ۸/۵mm است و اختلاف آنها احتمالا به دلیل دوربین می‌شد. سطح بالایی قسمت پشتی Pixel XL شیشه‌ای است و از قسمت میانی تا پایین دارای بدنه‌ای آهنی است.

در همین حالAndroid Authority  نیز اطلاعاتی از Google Pixel  منتشر کرد که بار دیگر با اطلاعاتی که قبلا فاش شده‌بود تطابق داشت. ضخامت گوشی Pixel مانند Pixel XL می‌باشد، ۸/۵mm اندازه‌ی قسمت بالایی و ۷/۳mm اندازه‌ی قسمت پایینی است. همانطور که انتظار می‌رفت Pixel دارای صفحه‌ی نمایش ۵ اینچی است ولی اندازه‌ی پهنا و ارتفاع این گوشی هوشمند به طور قابل توجهی کمتر است ، ۱۴۳/۸ *۶۵/۹ .

اخیرا تصویری در اینترنت پخش شد که گوشی جدید Pixel XL را نشان می‌داد. در این تصویر صفحه نمایش این گوشی دقیقا مثل گوشی Pixel بود که به ظاهر سری جدید این گوشی‌های هوشمند تازگی می‌بخشد. در تصویرهای جدید از قسمت پایینی به جای یک خط ساده از یک خط تو پر و یکپارچه مشاهده‌ می‌شود.

Google pixel ,pixel xl

خصوصیاتی که برای گوشی Pixel XLگزارش شده‌است مواردی شامل : صفحه نمایش QHD 5/5 اینچی ، پردازشگر چهار هسته‌ای  ۲GHz 64bit 32GBحافظه‌ی داخلی ،۴GB RAM ، باتری ۳۴۵۰mAh ،دوربین عقب ۱۲ مگاپیکسلی ، و دوربین جلوی ۸ مگاپیکسلی است. انتظار می‌رود که هردو گوشی دارای جک هدفون در قسمت بالا ، یک اسکنر اثر انگشت در قسمت پشت ، و یک درگاه USB نوع C در قسمت پایین باشند. بر اساس گزارش‌ها هیچ کدام از گوشی ‌ها از گواهی IP67 ضد آب و ضد گردو غبار بهره‌ای نبرده‌اند.

گوشی Google Pixel (Sailfish) انتظار می‌رود که دارای خصوصیاتی مثل : صفحه نمایش فول ۵HD اینچی با ۴۴۰ppi  تراکم پیکسل ، پردازشگر ۴ هسته‎‌ای ۶۴bit ، ۴GB RAM ، ۳۲GB حافظه‌ی داخلی ، دوربین عقب ۱۲ مگاپیکسلی ، دوربین جلوی ۸ مگاپیکسلی ، بلوتوث ۲/۴ ، و باتری ۲۷۷۰mAh باشد.

 

نوشته نگاهی به گوشی‌های هوشمند Google Pixel و Google Pixel XL اولین بار در بافناوری پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در با فناوری

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است