آیا بعد از انفجار Galaxy note 7 نوبت به iphone 7 plus رسیده‌است؟ | تازه های گوشی و تبلت | اخبار فناوری | اخبار | زوم لینک

آیا بعد از انفجار Galaxy note 7 نوبت به iphone 7 plus رسیده‌است؟

باتری های خطرناک لیتیوم-یون که باعث رخ دادن انفجارهای متعدد از گوشی‌های Samsung Galaxy note 7 شد مردم جهان را ناامید کرد. تکنولوژی حاضر در دنیا در همه چیز دیده می‌شود ، از عروسک‌های بچه‌ها گرفته تا گوشی‌های هوشمند و لپتاپ‌ها که از انواع تکنولوژی استفاده می‌کند، و اگر به درستی کار نکنند کاملا خطر‌آفرین می‌شوند. انفجارها همیشه در گوشه کنار اتفاق می‌افتند ، و توجه به مواردی مثل : استفاده‌‌ی مناسب ، ذخیره‌سازی درست ، انتقال صحیح ، و دفع این باتری‌ها ضروری است. در سرتاسر جهان گزارش هایی با مضمون انفجار iphone منتشر می‌شد ، اما بعد عرضه‌ی iphone 7 plus به بازار خبری از انفجار نبود ، البته فقط تا امروز!

یکی از کاربران Reddit در اوایل همین هفته انفجاری را در مورد iphone 7 plus   گزارش داد. جزئیات این گزارش برای یکی از همکارانش فرستاد ، آن کاربر گفته‌است که iphone 7 plus  زمانی که در حال بارگیری بوده  منفجر شده‌است و هنگامیکه که این گوشی دریافت شده‌ در شرایط ذکر شده به سر می‌برده‌است. بنا بر این گزارشات کاربران iphone 7  و iphone 7 plus برای اینکه چنین اتفاقی برای آنها نیفتاده‌است نفس راحتی کشیدند.

بر خلاف Galaxy note 7 ،انفجارiphone 7 plus  در حالی که نه به شارژ متصل بوده‌ و نه حتی روشن شده بوده است ، رخ داده‌است. بیشتر اینطور به نظر می‌آید که انفجار به دلیل نقصی بوده که در انتقال آن رخ داده‌ و باتری را تحت تاثیر قرار داده‌است. همچنین ، بر خلاف انفجار‌های اخیر که توسطGalaxy note 7  اتفاق افتاده و باعث آتش گرفتن خانه و خودروی جیپ شده‌بود‌، انفجار iphone 7 plus  حتی باعث آتش گرفتن بسته‌ی آن نیز نشد. البته هنوز گزارش رسمی در مورد اینکه چرا و چگونه این انفجار رخ داده‌ منتشر نشده است.

انفجار iphone 7 plus

کاربر Reddit  به گفته‌های خود اضافه کرده‌است که مدیریت Apple  با قربانی انفجار iphone 7 plus  ارتباط برقرار کرده‌است. مدیریت Apple تعهد داده‌است که با شرکت باربری AT&T کار کند تا به تویض گوشی iphone سرعت ببخشد.

برای یادآوری باید گفت که، سامسونگ یک فراخوان جهانی را برای ۲/۵ میلیون گوشی هوشمندGalaxy note 7  که قبل از تشخیص ناسالم بودن باتری‌ها بارگیری شده‌بودند منتشر کرد. جدا از این فراخوان شرکت سامسونگ شروع به تعویض گوشی‌ها و پس دادن هزینه ی پرداخت شده ، کرده‌است.

نوشته آیا بعد از انفجار Galaxy note 7 نوبت به iphone 7 plus رسیده‌است؟ اولین بار در بافناوری پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در با فناوری

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است